Skip to main content

Huvudkontoret

Huvudkontor:
Gamla Bengtsforsvägen 7
668 32 Ed
Växel: 0534 669 20
E-post: info@svenskskogsservice.se

Skogsvård

Affärsutvecklare & KMA Ansvarig Skogsvård:
Jon Gustafsson
Telefon: 0534 669 21
Mobil: 076 135 08 01
E-post: jon@svenskskogsservice.se

Projektledare Skogsvård Mellansverige:
Krystian Blenski
Telefon: 076 135 08 08
E-post: krystian@svenskskogsservice.se

Projektledare Skogsv√•rd V√§stra Svealand & √Ėstra Svealand:
Robert Håkansson
Telefon:076 825 59 08
E-post:robert@svenskskogsservice.se

Projektledare Skogsv√•rd √Ėstra G√∂taland & Norra Kronoberg:
Tim Malmkvist
Telefon: 079 099 20 66
E-post: tim@svenskskogsservice.se

Projektledare Skogsvård Västra Götaland:
David Henriksson
Telefon: 070 175 45 97
E-post: david@svenskskogsservice.se

Ombud РSkogsvård

Projektledare Skogsvård Kronoberg/Blekinge:
Tomasz Pawelek
Telefon: 072 210 07 65
E-post: tomasz.p@svenskskogsservice.se

Projektledare Skogsvård Närke:
Jan Fernström
Telefon: 070 226 37 94
E-post: janne@svenskskogsservice.se

Projektledare Skogsvård Jämtland
Mattias Nilsson
Telefon: 070 627 62 47
E-post: mattias@svenskskogsservice.se

Infrastruktur

VD & Infrastrukturchef:
Joakim Gustafsson
Telefon: 0534 669 26
E-post: joakim@svenskskogsservice.se

Projektledare Infrastruktur:
Andreas Gustavsson
Telefon: 073 789 62 34
E-post: andreas@svenskskogsservice.se

Konsultation

Konsultansvarig:
Jon Gustafsson
Telefon: 0534 669 21
Mobil: 076 135 08 01
E-post: jon@svenskskogsservice.se

Administration/Utbildning

Senior rådgivare skogsvård:
Sten Gustafsson
Telefon: 0534 669 22
Mobil: 076 135 08 02
E-post: sten@svenskskogsservice.se

Ekonomichef:
Marie Karlsson
Telefon: 0534 669 28
E-post: marie@svenskskogsservice.se

Ekonomiassistent
Evelina Backe
Telefon: 0534 669 27
E-post: evelina@svenskskogsservice.se

Ombudschef:
Kenneth Gustavsson
Telefon: 076 135 08 05
E-post: kenneth@svenskskogsservice.se

Verkstad:
Johan Struts
Telefon: 0534 669 52
E-post: johan@svenskskogsservice.se

Kontaktformulär

Kontakta oss